کدبازان

لوازم دندانپزشکی | فروش اینترنتی مواد دندانپزشکی | مواد مصرفی دندانپزشکی | فروش لوازم دندانپزشکی | فروش لوازم دندانسازی | فروش مواد دندانسازی

فروش تجهیزات دندانپزشکی | فروش مواد دندانسازی | فروش لوازم دندانسازی | فروش مواد مصرفی دندانپزشکی مواد دندانپزشکی

خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی | لیست لوازم مصرفی دندانپزشکی | فروشگاه اینترنتی مواد دندانپزشکی | فروش اینترنتی مواد دندانپزشکی | لوازم مصرفی دندانپزشکی

دستگاه عکاسی Smile Line - Smile Lite MDP

دستگاه عکاسی Smile Line - Smile Lite MDP

خرید اینترنتی و آنلاین دستگاه عکاسی Smile Lite Mobile Dental Photography تولید کمپانی سوئیسی Smile Line


     

محتویات بسته:

- دستگاه Smile Lite MDP
- یک عدد فیلتر پلاریزه
- دو عدد دیفیوزر

      

 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش رویش تک ایرانیان

       


شرکتSmile Line
کشورسوئیس

امروزه تمامی اسمارت فون هایی که در بازار عرضه می شوند دارای یک دوربین با عملکرد عالی و شگفت انگیز هستند! دستگاه Smile Lite MDP برای استفاده از این انقلاب و تکنولوژی ارائه شده و در حال پیشرفت توسط اسمارت فون ها می باشد بطوری که شما می توانید با استفاده از گوشی خود تصاویری زیبا و حرفه ایی بگیرید و در زمینه دنتال فتوگرافی به سادگی و آسانی، حرفه ایی عمل نمائید.

* MDP مخفف سه کلمه Mobile Dental Photography بوده و خود بیانگر کاربرد مثبت این دستگاه در زمینه دندانپزشکی می باشد.

Smile Lite MDP، یک استودیوی کوچک عکاسی همراه است که نتیجه سه سال تلاش و تست پروفسور لوئیس هاردان می باشد که با همکاری انجمن Styleitaliano و کمپانی سوئیسی Smile Line تولید می گردد.

  

      

دستگاه عکسبرداری Smile Lite MDP کیفیتی برتر، سبک و احساسی منحصر بفرد به کاربران خود ارائه می دهد. برای استفاده از این دستگاه ساده شما به هیچگونه برنامه خاص و یا انجام کالیبراسیون و آموزشی احتیاج ندارید و به راحتی می توانید تصاویری حرفه ایی ثبت نمائید.

    

در پشت دستگاه، یک آداپتور یونیورسال سازگار با تمامی اسمارت فون های موجود در بازار (با ضخامت 55 الی 85 میلی متر) وجود دارد که شما می توانید به راحتی گوشی خود را برروی دستگاه نصب نمائید. همچنین در جلوی دستگاه سه گروه لامپ LED (هشت عدد در مرکز و 6 عدد در دو طرف) تعبیه شده است و خاموش / روشن شدن  جداگانه هر گروه و قابلیت تنظیم میزان روشنایی در چهار درجه از مزیت های این دستگاه می باشد.

    

و یکی دیگر از قابلیت ها امکان استفاده از فیلترهای Polarising و Diffusors برای بدست آوردن تصاویری حرفه ایی تر می باشد، بطوری که فیلتر پلاریزه باعث خنثی شدن شکست نور و مشخص نمودن رنگ و جزئیات دندان با دقت بالاتری می گردد و دیفیوزر با ایجاد اثر سایه ای به مشاهده تکسچر سطح دندان و لثه کمک می نماید.

   

   

   

نکاتی برای استفاده:

برنامه Camera

برنامه دوربین گوشی های اندروید همانند گوشی های سامسونگ قابلیت های مختلفی را برای عکسبرداری در اختیار کاربر قرار داده است و توصیه می شود که به منظور دستیابی به تصاویری با رنگ طبیعی از Pro-Mode برنامه استفاده و یا نور را باتوجه به شرایط تنظیم نمائید.

* اگر برنامه گوشی شما Pro-Mode ندارد می توانید از Google Play یکی از برنامه های دوربین با ورژن Pro و یا Expert را دانلود و استفاده نمائید.

      

    

گوشی های آیفون همانند گوشی های اندرویدی، برنامه دوربین پیشرفته ای ندارند اما می توانید با استفاده از برنامه های مختلف موجود در AppStor از جمله Camera+ و یا SilkyShot به تنظیمات متعددی باتوجه به مدل گوشی خود دسترسی پیدا کنید.

   

    

فاصله مناسب

انتخاب فاصله مناسب برای عسکبرداری به گوشی شما بستگی دارد اما بطور میانگین فاصله 15 سانتی متر و محدوده 10 الی 20 سانتی متر برای ثبت تصاویری مطلوب، ایده آل می باشد.

    

تنظیم روشنایی

برای عکاسی و بدست آوردن نتیجه مطلوب بهتر است که دیگر منابع روشنایی از جمله لامپ یونیت، روشنایی موجود در مطب و یا نور ورودی از پنجره حذف گردد و از فلش گوشی اصلاً استفاده ننمائید. مثلاً برای عکسبرداری از ناحیه قدامی با استفاده از فیلتر پلاریزه، دوربین را تا حد امکان در موازات سمت وستیبولار دندان نگه دارید و LEDهای مرکزی را با حداکثر میزان روشنایی روشن نمائید، در حالی که LEDهای جانبی همگی خاموش هستند.

* توجه داشته باشید که دوربین گوشی در وسط دریچه قرار گیرد. 

     

     

نمونه تصاویر گرفته شده با استفاده از Smile Lite MDP

   

تصویر ناحیه قدامی با استفاده از LEDهای مرکزی با حداکثر روشنایی (مشابه زمانی که از Ring flash استفاده می گردد.)
   

   

تصویر ناحیه قدامی با استفاده از LEDهای جانبی با حداکثر روشنایی (مشابه زمانی که از Dual flash استفاده می گردد.)
   

   

تصویر ناحیه قدامی با استفاده از LEDهای جانبی با حداکثر روشنایی و دیفیوزر
   

.

   

تصویر ناحیه قدامی با استفاده از LEDهای جانبی با حداکثر روشنایی و فیلتر پلاریزه
   

    

تصویر ناحیه قدامی با استفاده از LEDهای مرکزی و جانبی با حداکثر روشنایی و فیلتر پلاریزه و دیفیوزر (تکنیک هیبرید)
   

   

تصویر ناحیه خلفی با استفاده از LEDهای مرکزی و جانبی با حداکثر روشنایی
   

   


خرید تجهیزات دندانپزشکی | خرید اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی | فروش لوازم و تجهیزات پزشکی| خرید انلاین تجهیزات دندانپزشکی | دوربین و رادیوگرافی دیجیتال دندانپزشکی | خرید لوازم و تجهیزات دندانپزشکی

قیمت تقریبی دستگاه عکاسی Smile Line - Smile Lite MDP

2,150,000 تومان