کدبازان

لوازم دندانپزشکی | فروش اینترنتی مواد دندانپزشکی | مواد مصرفی دندانپزشکی | فروش لوازم دندانپزشکی | فروش لوازم دندانسازی | فروش مواد دندانسازی

فروش تجهیزات دندانپزشکی | فروش مواد دندانسازی | فروش لوازم دندانسازی | فروش مواد مصرفی دندانپزشکی مواد دندانپزشکی

خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی | لیست لوازم مصرفی دندانپزشکی | فروشگاه اینترنتی مواد دندانپزشکی | فروش اینترنتی مواد دندانپزشکی | لوازم مصرفی دندانپزشکی

پیزو سرجری NSK - VarioSurg 3

پیزو سرجری NSK - VarioSurg 3

خرید اینترنتی پیزوسرجری (VarioSurg 3 Ultrasonic bone surgery) ساخت تولیدکننده NSK ژاپن


     

محتویات بسته:

- دستگاه جرمگیری
- هندپیس نوری به همراه کابل دو متری
- استند هندپیس
- کیت سر قلم بیسیک: H-SG1 (جراحی استخوان) - SG3 و SG5 (اسکرپر) - SG6D و SG7D (سینوس لیفت) - SG11 (جدا نمودن غشای سینوس)
- فوت کنترل
- 5 عدد ست سرم و دیگر لوازم جانبی
- محفظه استریلیزاسیون

             

 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دوستکام

   
  

شرکتNSK
کشورژاپن
وزن-
طول | عرض | ارتفاع265 | 220 | 100 میلی متر
پدال پابا سیم - چند منظوره
سرعت ارتعاش28000 الی 32000 هرتز
صفحه نمایشساده
کاربردEndo - Perio - Surgery
برقAC100-240V
نوع تکنولوژینوری
قابلیت تنظیم نوردارد
هندپیس همراههندپیس پیزو + 6 عدد قلم
شدت جریان آبحداکثر 75 میلی لیتر در دقیقه

تاریخچه

کمپانی NSK از سال 1930 فعالیت موفقیت آمیز خود را در توکیوی ژاپن آغاز نمود و در حال حاضر موفق به تاسیس شعبه های متعددی در سراسر دنیا شده است و یکی از نکات متمایز آن شبکه فروش جهانی و خدمات عالی است که به کاربران خود ارائه می دهد.

    

    

این کمپانی هسته و پایه خود را بر مبنای سه اصل کلی بنا نهاده است:

1. هدف گذاری عملکرد شرکت با شعار "ایجاد پیشرفت درخشان"، از طریق ارائه راه حل های خلاقانه و کامل و همچنین بررسی نیازهای دندانپزشکان و بیماران

2. مشخص نمودن راه و مسیر خود با مخفف EQOH، برگرفته از چهار کلمه:

   - Exciting، به دلیل حس هیجانی که برای چالش ها و انجام خلاقیت های جدید با آن روبرو می شوند.
   - Quality، ارائه محصولاتی با کیفیت بالا
   - Open، مشتری مدار بودن
   - Honest، صداقت و صمیمتی که کمپانی NSK با کاربران خود دارد.

3. گایدلاین رفتاری Fly&Add برای کارمندان خود، بطوری که کارمندان آن مرتباً در حال پیشرفت هستند (Fly) و هر یک باتوجه به موقعیت خود، ارزش خاصی برای کار خود ایجاد می نمایند (Add).

   

       

    

معرفی دستگاه پیزو سرجری VarioSurg 3

     

    

تکنیک جراحی بافت سخت (استخوان، دندان و…) با استفاده از دستگاه پیزوالکتریک یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک های استئوتومی و استئوپلاستی است که بر اساس لرزش های بسیار ریز تیغه جراحی که ناشی از فرکانس اولتراسونیک است، عمل می نماید.

VarioSurg 3، دستگاهی مدرن برای جراحی و کاشت ایمپلنت می باشد که دارای هندپیس نوری باریک و سبکی بوده که مانع از خستگی دست شما شده و میدان دید عالی ایی به شما ارائه می دهد و امکان استفاده از تیپ های مختلف، باعث حداکثر کارایی آن شده است.

      

    

+ کار با دستگاه و ویژگی های منحصر بفرد آن:

- افزایش قدرت

قدرت VarioSurg 3 نسبت به مدل های قبلی 50% افزایش یافته و با انتخاب مد جراحی و تیپ مناسب، می توانید از حداکثر قدرت آن استفاده نمائید.

    

       

   

- ارزیابی خودکار دستگاه

VarioSurg 3 بطور پیوسته در حال پردازش میزان قدرت و کارایی دستگاه می باشد و قدرت دستگاه را باتوجه به مد انتخابی و درمان موردنظر تنظیم می نماید.

      

   

- تنظیم خودکار

نوسانات فرکانس دائما توسط دستگاه چک و تنظیم می شود و این قابلیت تضمین کننده عملکرد صحیح و انتقال ارتعاش مناسب به تیپ توسط دستگاه می باشد.

     

   

- بدنه جمع و جور و LCD بزرگ

صفحه نمایش و پنل بزرگ دستگاه باعث سهولت استفاده از آن توسط دندانپزشک و دسترسی آسان به تنظیمات و هندپیس و سطح یکپارچه دستگاه باعث سهولت تمیز و ضدعفونی نمودن آن شده است.

- مد BURST

یکی از توانایی های جالب دستگاه VarioSurg 3، قابلیت تغییر مد جراحی به مد BURST در حین درمان می باشد. این مد حالت چکشی به دریل می دهد و شما می توانید قدرت دریل را بسته به شرایط استخوانی و درمان در سه سطح مختلف تنظیم نمائید و از آن برای برش استخوان های سخت و متراکم استفاده نمائید.

      

       

   

- هندپیس نوری و قابل اتوکلاو

دستگاه پیزو VarioSurg 3 دارای هندپیس نوری با لامپ LED و با قابلیت تنظیم شدت نور در سه حالت: خاموش، کم نور و پرنور می باشد و نوری مشابه نور روز ارائه می دهد. همچنین می توان هندپیس دستگاه را در دمای 135 درجه سانتی گراد اتوکلاو و استریل نمود.

    

   

         

- سرقلم های متنوع

دستگاه VarioSurg 3 دارای بیش از 50 سرقلم متنوع می باشد.

        

       

   

- شدت جریان قابل تنظیم

شما می توانید به راحتی شدت جریان آب را باتوجه به روش درمانی خود تا حداکثر 75 میلی لیتر در دقیقه تنظیم کرده و از آسیب سلول های استخوانی در حین انجام درمان جلوگیری نمائید.

     

   

- پدال پا مولتی فانکشنال

پدال پا مولتی فانکشنال (Foot Control) پیزو سرجری VarioSurg 3 با قابلیت های خاموش/روشن کردن دستگاه، قطع و وصل آب، انتخاب برنامه و انتخاب مد Burst می باشد.

      

    

- قابلیت ذخیره نمودن 9 برنامه

VarioSurg 3 امکان تنظیم و ذخیره 9 برنامه مختلف را به کاربران خود ارائه نموده است بطوری که شما می توانید 5 برنامه جراحی، 2 برنامه اندو و 2 برنامه پریو در آن تنظیم و ذخیره نمائید.

            

       

   

- قابلیت لینک شدن با موتور Surgic Pro

یکی دیگر از قابلیت های VarioSurg 3، امکان لینک شدن آن با موتور Surgic Pro از طریق یک کابل می باشد و می توان هر دو را با استفاده از یک پدال پا استفاده نمود.

     

    


خرید تجهیزات دندانپزشکی | خرید اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی| فروش لوازم و تجهیزات پزشکی| خرید انلاین تجهیزات دندانپزشکی | تجهیزات جراحی و ایمپلنتولوژی دندانپزشکی | خرید لوازم و تجهیزات دندانپزشکی

قیمت تقریبی پیزو سرجری NSK - VarioSurg 3

30,450,000 تومان